Domů / O nás
Kategorie
Odběr novinek

O nás

Firma Natures Care CZ s.r.o. se sídlem ve Střílkách vznikla v roce 2002 s cílem přinášet na trh vysoce kvalitní, zdraví i přírodě prospěšné výrobky. Z malé rodinné firmy je dnes úspěšná a rostoucí velkoobchodní společnost se širokým sortimentem. Zboží čítající více než 1000 položek od 13 značek. Široký sortiment zahrnuje přírodní BIO kosmetiku, EKO čisticí prostředky, přírodní parfémy a BIO potraviny.

Naší misí je stát se opravdovým partnerem pro naše zákazníky, přinášet aktuální novinky a zaručenou kvalitu z celého světa. Proto jsou všechny výrobky v naší nabídce 100% přírodní a pokud možno s BIO certifikací.

Všechny naše výrobky jsou netestovány na zvířatech, jsou šetrné k životnímu prostředí a respektují zdraví člověka.

Garantujeme opravdu rychlé dodání, osobní přístup a velký výběr v širokém sortimentu napříč celou škálou přírodních BIO výrobků.

Co nabízíme?

Pravidelné AKCE a SLEVY, včetně podpory prodeje. Rádi podpoříme Vaše speciální akce či prezentační dny.

Kam dodáváme?

Již 13 let dodáváme do zdravých výživ, BIO obchodů, lékáren i malých specializovaných prodejen a řetězců. Naše výrobky používají kosmetická či vlasová studia a ekocentra po celé České a Slovenské republice.

Pro koho jsou výrobky určeny?

V portfoliu Natures Care CZ s.r.o. si přijdou na své příznivci luxusní kosmetiky a vybraných specializovaných produktů, maminky na mateřské dovolené, či studenti hledající 100% přírodní a zároveň cenově dostupnou péči.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tým Natures Care CZ s.r.o.

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.