Domů / Novinky / Vymazlené novinky a další zprávy
Kategorie
Odběr novinek

Vymazlené novinky a další zprávy

NaturesCare - Vymazlené novinky a další zprávy    Nezahálíme, máme pro vás plno novinek.

Dobrý den,

srdečně vás zdravíme a myslíme na vás v této nepříznivé době.

Nezahálíme, máme pro vás plno novinek.

Máme pro vás dobré zprávy. V našem sortimentu najdete dlouho očekávané novinky od značek lavera a PURITY VISION. Představíme vám novou lavera opalovácí péčivlasovou kosmetiku a voňavá mýdla na ruce.

PURITY VISION jsme zařadili do prodeje oblíbené produkty ve větších velikostech. Můžete se těšit na novou řadu Bio macerovaných olejů a másel, které si vaši zákazníci oblíbí díky jejich okouzlující vůně a jedinečným účinkům. Sortiment rozšiřujeme i o vysoce Bio Ricinový olej a Bio Růžový deodorant. Všechny novinky vám postupně představíme.

Potraviny na eshopech jsou nový hit.

V poslední době se zákazníci začali více zajímat o potraviny. Podívejte se na naši nabídku kvalitních potravin na domácí vaření. Několik receptů najdete zde.

Kadeřnictví jsou zavřená, nabídněte zákaznicím kvalitní barvy na vlasy.

Díky přísným opatřením vlády, jsou uzavřené skoro všechny podniky včetně těch zkrášlujících. Vlasy na nedostupnost kadeřnické péče neslyší a rostou dál. Nabídněte svým zákaznicím kvalitní a šetrnné barvy na vlasy značek Henna Plus Hair Wonder.

Některé produkty mohou být nedostupné.

My a naši obchodní partneři děláme vše v našich silách, abychom vám v čas dodali vaše objednávky v plném rozsahu a co nejrychleji. Může se bohužel stát, že budeme mít výpadky v dodávkách, a to hlavně čistících přípravků Sonett. První produkty, kterých se to dotklo jsou desinfekce, obáváme se, že v následujících týdnech nebudou u výrobce k dispozici. V našem sortimentu můžete najít i značku ekodrogerie Almawin, ta by měla být plně dostupná.

Dostava vaše plet pod rouskou zabrat? A ruce jsou extrémně vysušené?

Stejně jako vy, tak i my v Natures Care nosíme roušky a z první ruky víme, jak s nimi dostává pleť zabrat. Pravidelné mytí a desinfekce rukou jim neprospívá. Máme pro vás pár tipů, jak o svoji pleť a pokožku pečovat, aby ji toto období co nejméně poznamenalo.

Co dělat doma během karantény a co doporučit vašim zákazníkům?

Vyrobte si doma voňavý krém, balzámek na rty či koupelovou sůl. Do procesu výroby zapojte i svoje děti. Užijete si spolu legraci a ony zjistí příběh kosmetiky. Věříme, že vlastnoručně vyrobených produktů si budou jistě víc vážit. Několik receptů najdete zde.

Je čas posílit imunitu.

Kromě úsměvů a dobré nálady podpořte svoje zdraví a imunitu i vitamíny a super potravinami. Můžeme vám nabídnout ověřenou kvalitu 100 % přírodních a bio produktů od značky Royal Green.

Přejeme Vám pevné nervy a zdraví. Držíme vám palce, ať z této nehostinné doby vyjdete zdraví, silnější a úspěšnější než předtím.

S láskou Váš Natures Care tým
Ing. Shanti Lusíková
Naturescare.cz

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.