Domů / Novinky / Novinky v dekorativní kosmetice lavera
Kategorie
Odběr novinek

Novinky v dekorativní kosmetice lavera

NaturesCare - Novinky v dekorativní kosmetice lavera   

Krásná pleť bez kompromisu

Řada obsahuje několik makeupů, zaručující dokonalý podklad, korektory, které dodají sjednocenní a zakryjí nedokonalosti, bronzer a rozjasňovač pro dosažení přirozeného efektu opálení a zářivé pleti a v neposlední řadě tvářenku, dodávající svěží a zdravou barvu pokožky lavera má vše potřebné pro přirozeně vypadající makeup.

Tónovací hydratační krém 3v1

Tónovací hydratační krém s organickým aloe vera v sobě kombinuje 24hodinovou hydrataci s vyživujícími vlastnostmi a lehkým tónováním – to vše v jednom produktu.

Tónovací hydratační krém 3v1

Matující dlouhotrvající rtěnka

Jednoduché a přesné nalíčení pomoc matující dlouhotrvající rtěnky. Přírodní krémová konzistence vytvořená z bio květinového másla z růže, sléze a lípy jemně a důkladně pečuje o jemnou pokožku rtů. Dlouhotrvající efekt a výraznou barvu zaručují minerální barevné pigmenty.

Matující dlouhotrvající rtěnka

Pečující rtěnka Q10

Pečující rtěnka Q10 přináší jemnou barvu a intenzivní péči v jednom produktu. Složení s Q10 zaručí vyživení, jemný lesk a neodolatelný vzhled rtů.

Pečující rtěnka Q10

Posilující řasenka

Pečující rtěnka Q10 přináší jemnou barvu a intenzivní péči v jednom produktu. Složení s Q10 zaručí vyživení, jemný lesk a neodolatelný vzhled rtů

 Posilující řasenka

 

lavera Minerální oční stíny MONO

Řada úchvatných očních stínů byla inspirována barvami přírody - od jemných, tlumených tónů až po výrazné, syté barvy. Stíny obsahují přírodní minerální pigmenty, které očím propůjčují snový vzhled.

lavera Minerální oční stíny MONO

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.