Domů / Novinky / NOVINKA Přírodní potřeby pro osobní hygienu Natracare
Kategorie
Odběr novinek

NOVINKA Přírodní potřeby pro osobní hygienu Natracare

NaturesCare - NOVINKA Přírodní potřeby pro osobní hygienu Natracare    Jednička na trhu s přírodnímu prostředky.
 
Jsme oficiální distributor pro ČR
NOVĚ SKLADEM
Přírodní potřeby pro osobní hygienu od firmy Natracare
 
Jednička na trhu s přírodními hygienickými potřebami
Natracare znamená více než jen organické a přírodní produkty. Je to také etická společnost, která se zavázala nabízet prostředky pro osobní hygienu, které na zemi nebudou zanechávat ekologickou stopu.
Pro všechny produkty používají pouze organické a přírodní materiály, které splňují nejvyšší požadavky na odbouratelnost v přírodě. Etické a ekologické principy dodržují i samotní dodavatelé surovin.
Proč si vybrat právě produkty Natracare:
•    Jsou zcela bez chloru – bělicí složky na bázi chloru vytvářejí vedlejší produkt nazývaný dioxin, který má velmi škodlivý dopad na životní prostředí a na lidské zdraví (karcinogen).
•    Obsahují odbouratelnou přírodní celulózu z ekologicky obhospodařovaných lesů a bio bavlnu s certifikací GOTS.
•    Jsou vyrobeny převážně z bavlny a neobsahují syntetické a chemické látky běžně obsažené v konvenčních dámských hygienických potřebách.
•    Jsou v přírodě zcela rozložitelné a kompostovatelné, takže nezanechávají nežádoucí odkaz budoucím generacím.
•    Neobsahují viskozu, plasty, pryskyřice, polyakrylátové absorbenty, ropné deriváty ani jiné látky, které mohou v kontaktu s kůží vyvolat podráždění.
•    Nejsou testovány na zvířatech.
 
Výběr z novinek
 Jednotlivě balené ztenčené vložky „slim“ s hedvábně jemným povrchem z bio bavlny. Dostupné ve 4 variantách:
Regular – při slabém krvácení – 14 ks v balení.
Super – při středním-silnějším krvácení – 12 ks v balení.
Long – při extra silném krvácení – 10 ks v balení.
Super Plus – při silnějším krvácení – bez křidélek – 12 ks v balení.

Vyrobeno z certifikované bio bavlny, nedráždící pokožku.
Obsahuje výhradně materiály obnovitelné a rozložitelné v přírodě. Bez parfemace, plastů a syntetických látek.
Neběleno chlorem.
KOUPIT
Diskrétní inkontinenční vložky s dvojitou vrstvou absorbující celulózy a příjemným bio bavlněným povrchem nabízí ženám pohodlnou a spolehlivou ochranu při úniku moči. Pro větší pohodlí jsou vložky jednotlivě baleny. Vyrobené z čistě přírodních, rozložitelných materiálů v biokvalitě. Bez plastů, syntetických látek a parfemace. Nebělené chlorem. Nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. V přírodě kompostovatelné a odbouratelné. Použitý materiál je tak nejen šetrný k vašemu tělu ale i k životnímu prostředí.
Dostupné ve dvou variantách:
Slim -ztenčené vložky pro inkontinenci - 20 ks v balení
Plus- při silné inkontinenci - 16 ks v balení
KOUPIT
Tradičně tvarované a výborně savé prsní vložky poskytují dokonalou ochranu vašeho prádla před únikem mateřského mléka v době mezi kojením. Vyrobené z čistě rozložitelných a přírodních, materiálů v biokvalitě. Bez plastů, syntetických látek a parfemace. Nebělené chlorem. Nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. V přírodě kompostovatelné a odbouratelné. Použitý materiál je tak nejen šetrný k vašemu tělu ale i k životnímu prostředí.
KOUPIT
Tampony z biobavlny poskytují dokonalou neviditelnou ochranu.
Dostupné ve dvou velikostech:
Super - s aplikátorem nebo bez - pro silnější krvácení.
Regular - s aplikátorem nebo bez - pro normální krvácení.
 
Vyrobené z čistě přírodních, rozložitelných materiálů v biokvalitě. Bez plastů, syntetických látek a parfemace. Nebělené chlorem. Nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. V přírodě odboura-telné a kompostovatelné. Použitý materiál je tak nejen šetrný k vašemu tělu ale i k životnímu prostředí.
KOUPIT
Měkké a pevné čisticí ubrousky pro každodenní použití na citlivou dětskou pokožku. Ubrousky z bio certifikované bavlny jsou napuštěny bio esenciálními oleji z meruněk, lípy a heřmánku a dalšími přírodními rostlinnými výtažky.
Balení obsahuje 50 ks vlhčených ubrousků.

Natracare bio bavlněné ubrousky neobsahují škodlivé látky, nejsou běleny chlorem a jsou v souladu s principy „zelené politiky“ značky Natracare – jsou v přírodě zcela odbouratelné. Navíc jsou napuštěny bio esenciálními oleji, které pečují o pokožku.
KOUPIT
Přehled všech novinek naleznete ZDE.
Připravili jsme pro Vás také obrázky výrobků v tiskové kvalitě pro snadnou prezentaci zákazníkům. Můžete si je stáhnout ZDE.
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.