Domů / Novinky / Novinka dopňky stravy Royal Green
Kategorie
Odběr novinek

Novinka dopňky stravy Royal Green

NaturesCare - Novinka dopňky stravy Royal Green    Mnoho lidí si myslí, že když si v lékárně koupí "přírodní" vitamín C, tak dělá pro své tělo to nejlepší. Ve většině případů vám však v lékárně dají synteticky vyrobenou kyselinu askorbovou. To stejné nastane, když požádáte o přípravek pro zdravé kosti. Dostanete produkt na bázi uhličitanu vápenatého. Uhličitan vápenatý není nic jiného než křída. Dalšími příklady budiž například - oxid hořečnatý (hořčík), selenmethionin (selen), retinol palmitát (vitamin A) atd.

 

Tyto látky nevyrostly přirozeným způsobem v přírodě, ale byly uměle vyrobeny farmaceutickými společnostmi. Proto vám nabízíme jedinečné doplňky stravy od firmy Royal Green. Všechny látky pochází z přírody z těch nejlepších zdrojů, pokud možno s certifikací BIO. Takové vitamíny a minerály poskytují unikátní komplex přírodních látek se synergickým efektem a v organismu se daleko lépe vtřebávají.

SLEVA 10% na NOVINKY Royal Green

Akce platí do 15.11.2017

Představované novinky od Royal Green:

Royal Green Bio Vitamím C komplex 60 tablet

 

Royal Green Vitamín C komplex

Komplex přírodního vitamínu C doplněn o silnou kombinaci shiitake, cordycepsu, maitake a reishi. Přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidativním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Doplněk stravy.

KOUPIT

 

Royal Green Bio Ashwagandha 60 kapslí

 

Royal Green Bio Ashwagandha

Vysoce koncentrovaná, bez zbytečných plnidel, poskytuje plné spektrum živin. Ashwagandha redukuje účinky stresu, zlepšuje duševní zdraví a celkovou koncentraci. Doplněk stravy.

KOUPIT

 

Royal Green Bio Železo komplex 60 tablet

 

Royal Green Bio Železo komplex

Dokonalá kombinace účinných látek (vitamín C, kopřiva, aloe vera, zázvor, kurkuma, pepř) přispívá k lepší vstřebatelnosti železa do organismu. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu a zároveň přispívá k normální funkci imunitního systému. Doplněk stravy

KOUPIT

 
 

Všechny doplňky stravy Royal Green si můžete prohlédnout zde.

Užívejte si života a zůstaňte zdraví!

 

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.