Domů / Novinky / Nové dárkové sady PURITY VISION
Kategorie
Odběr novinek

Nové dárkové sady PURITY VISION

NaturesCare - Nové dárkové sady PURITY VISION   

Dárkové sady k narozeninám, svátku, Vánocům nebo jenom tak pro radost.
 

Potěšte své blízké některou z našich dárkových sad, nejen o Vánocích...
Nejoblíbenější produkty PURITY VISION jsme nakombinovali do krásných dárkových sad, které vaše blízké jiště potěší k jakékoliv příležitosti. Všechny sady mají univerzální obal, a tak udělají radost po celý rok, nejen o Vánocích...

PURITY VISION® Kokosová a Královská sada se staly naprostým trhákem  v roce 2018, a proto jsme se letos rozhodli vsadit na jistotu, a na Vánoce 2019 jsme pro vás připravili další, nové sady, do nichž jsme zkombinovali nejlépe prodávané produkty naší přírodní kosmetiky.

NOVINKY


Květinová sada

- jemná hydratační péče o pleť s vůní ručně sbíraných květů z panenské bulharské přírody. Pečující Bio Květinové vody PURITY VISION® v sobě ukrývají jedinečnou sílu bylin a rozmanitých vůní květů. Květinové vody PURITY VISION® jsou jako jediné na českém trhu vyráběny jako hlavní produkt, díky čemuž mají vysoký obsah drahocenných esenciálních olejů. Jsou vhodné pro každodenní péči pro všechny druhy pleti, včetně citlivé pokožky ekzematiků či miminek.

Květinová sada obsahuje:
• Bio Růžová voda (100 ml).  Regenerující a vitalizující péče pro všechny typy pleti.
• Bio Levandulová voda (100 ml).  Zklidňující a tonizující péče.
• Bio Heřmánková voda (100 ml).  Harmonizující a zklidňující péče vhodná i pro ty nejmenší.

 

 

Wellness sada

- dopřejte si pečující wellness rituál doma či na cestách.   
Tato speciální wellness sada byla inspirována starověkým rituálem očisty těla a duše Hammam, který se provádí již tisíciletí v lázních severní Afriky. Díky trojici výrobků PURITY VISION® si můžete tento očistný rituál vyzkoušet v pohodlí vašeho domova. Dopřejte si čas jen sami pro sebe.

Wellness sada obsahuje:
• Fair Trade Bio Bambucké máslo (120 ml). Luxusní péče o tělo i pleť z Ugandy pro celou rodinu.
• Bio Kávový peeling (110 g). Šetrný peeling s Bambuckým máslem pro hedvábnou pokožku.
• Bio Růžová voda (50 ml). Regenerující a vitalizující péče pro všechny typy pleti.

Dárkové sady jsou trvale dostupné za zvýhodněnou cenu s 10% slevou. Obaly výrobků jsou navrženy tak, aby vydržely i náročné podmínky při cestování, jsou recyklovatelné a také designově univerzální - tudíž vaše blízké potěší v kteroukoliv roční dobu, nejen o Vánocích. 

Bio Bambucké máslo PURITY VISION® a výrobky z něj se mohou jako první v ČR pyšnit mezinárodní Fair Trade certifikací Fair for life, která podporuje spravedlivější mezinárodní obchod.

 

    

Fair for Life 
Tato certifikace podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světe, uděluje ji mezinárodní instituce Ecocert. FFL podporuje spravedlivější mezinárodní obchod s rozvojovým světem, zaměřuje se na poctivé a pozitivní vztahy mezi farmáři a výrobci, mezi zaměstnanci a zaměstnavateli i mezi obchodníky. Část financí putuje do fondu na podpororu komunit farmářů a zlepšení jejich životních podmínek v rozvojové oblasti.
PURITY VISION® je vůbec první značkou v Česku a na Slovensku, která tento certifikát získala.
    
CPK bio
CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. “BIO” znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru.
V PURITY VISION® chceme, aby takto označené výrobky, obsahovaly alespoň 90 % surovin pocházejících z ekologického zemědělství.  
    
CRUELTY FREE and VEGAN
Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.).
V PURITY VISION® si vážíme všech živých bytostí, a proto je proti našemu přesvědčení cokoliv testovat na zvířatech

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.