Domů / Novinky / HENNAPLUS – krémové barvy
Kategorie
Odběr novinek

HENNAPLUS – krémové barvy

NaturesCare - HENNAPLUS – krémové barvy    Barvy na vlasy HENNAPLUS inovativní systém barvení vlasů a následné péče přináší kvalitu, přírodnost a šetrnost k životnímu prostředí. Barvy jsou účinné, šetrné k vlasům i pokožce a zároveň co nejpřírodnější. Jde o životní styl a jedinečnou filosofii, jejíž hlavní myšlenka je velice prostá: Respektovat přírodu, cítit se skvěle a vypadat okouzlující.

SLEVA 10% na Krémové barvy Henna Plus

HennaPlus Krémové barvy Regenerační vlasová barvící kúra s Biotinem (vitamin H) pro extra péči. Vhodná ke krytí začínajících šedin (až 40% šedých vlasů). 3 funkce v jednom: barvení, péče a revitalizace. Hennaplus přírodní barva krémová je nová řada jemných barvících přípravků bez obsahu Ammonia a peroxidu, která se postupně vytrácí po 8 až 10 umytích. Díky pečlivému výběru ingrediencí je Hennaplus přírodní krémová barva vhodná k použití i při citlivé pokožce hlavy a na poškozené vlasy. Díky Oryzanolu, přírodnímu UV filtru získanému z rýže, vydrží vaše barva déle svěží. Obsažený Biotin posiluje vlasy, dodává jim pružnost a podporuje jejich růst. Ke zlepšení péče o vlasy obsahuje Hennaplus také další bylinné extrakty a bezbarvou Hennu. Dermatologicky testováno.

Prohlédnout všechny odstíny barev  

Jak působí

Krémové barvy neobsahují žádný amoniak ani peroxid. Barevné pigment se zachytí na povrchu vlasu, odkud se postupně během 8 – 10 mytí vymývají. Proto nedochází k odrůstání barvy. Krémové barvy nedokáží zesvětlit odstín vlasů, používají se k oživení přirozeného tónu, k obnově intenzity barvy obarvených vlasů nebo k vytvoření stylových přelivů v původním odstínu barvy vlasů.

Krycí schopnost

Dočasný, tónovací systém barvení vlasů. Částečně kryje začínající šediny. Krémové barvy jsou schopné ztmavit vaši původní barvu vlasů o 1 stupeň. Zesvětlování není možné.

Extra jemná

Tento přípravek neobsahuje žádné alergenní látky jako jsou PPD, Recorcinol, Naphtol nebo Toluen. Hennaplus Vaše vlasy vyživuje a zároveň regeneruje. Protože Hennaplus přírodní krémová barva neobsahuje žádná zesvětlující činidla, nenarušuje strukturu vašich vlasů.

Barva i kondicionér

Slouží jako barva a zároveň jako kondicionér. Obsahuje totiž ochranné složky jako Henna a účinné bylinné extrakty (z přesličky, z podběle, z jmelí, ze slézu a z pšeničného proteinu). Obsažený rýžový protein vyživuje vlasy a vytváří ochrannou vrstvu, chránící před poškozením struktury vlasů. Hydratační složka Panthenol působí kondičně a posiluje vlasy. Přidaná bezbarvá Henna napomáhá zdraví vlasů a dodává jim krásný lesk. Vaše vlasy budou vypadat krásně, zdravě a zářivě; Snadné použití Použití Hennaplus přírodní krémové barvy je velmi jednoduché a jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat pro váš osobitý styl a jedinečnost.

Rady a tipy

• Oživte svou přirozenou barvu vlasů nebo jim dodejte módní odstín; • Účinné krytí šedin (až 40% šedých vlasů); • Časté používání zvyšuje kvalitu obarvení a zakrytí šedin; • Jednotlivé barevné odstíny lze jednoduše kombinovat pro váš osobitý styl a jedinečnost.

 

 

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.